Jūsų kelionė po Argentiną prasideda čionai.
Versión espańol  |  English version  |  Šiandien ket 22-6-2017
Šiame interneto svetainės puslapyje, neprarasdami laiko, rasite visas smulkiai išvardintas kiekvieno Argentinos respublikos miesto paslaugas. Tai nuostabi šalis, besidriekianti 3700 km, turtinga klimato, gamtovaizdžių ir kultūrų įvairove.
Argentina jus nustebins geografiniais kontrastais: aukšti Andų kalnai, vešlūs subtropiniai miškai, kartu su įspūdingais Iguazú kriokliais, mesopotamijos ežerai ir upės, milžiniškos lygumos ir plokščiakalniai, šiaurės rytų spalvingų plokščiakalnių dykumos, didingi Patagonijos ledynai, ežerai ir girios, Atlantinio vandenyno nuostabūs paplūdimiai, Cuyo zonos plantacijos ir vyninės, kurios gamina puikius vynus eksportui, Cordoba ir tolimosios Ugnies Žemės kalnai, kartu su Ushuaia ir Pasaulio Krašto Švyturiu, kurie pūpso tarsi plačios ir paslaptingos antarktinės zonos prieangis.
Apstu nacionalinių ir provincinių parkų, kuriuose saugomos vietinės augmenijos ir gyvūnų rūšys, tokios kaip pietų banginiai, madagaskaro pingvinai ir delfinai. Tai šalis, kuri saugo turtingą savo čiabuvių mapučių, tevalčių, onų, gvaranų, matakų, tobų kultūrą, gaučių žemę, sodybas ir tolimų horizontų stepę, tango, populiarią muziką, būdingą sostinės priemiesčiams.
Šioje šalyje galima daug ką nuveikti: atsipalaiduoti ir mėgautis šilto mineralinio vandens voniomis, nacionaline ir tarptautine virtuve, pasidairyti ir apsipirkti moderniose parduotuvėse bei amatininkų mugėse, ieškoti nuotykių šios šalies plačioje ir neištirtoje teritorijoje, žaisti golfą pačiose geriausiose aikštėse, mėgautis įvairių rūšių žvejyba, slidinėti puikiuose žiemos centruose, leistis į paleontologinį ir archeologinį turizmą ir dar begalę kitų galimybių, kurias mūsų svečias gali atrasti vos tik žengęs šia dosnia ir neišsękinama žeme.

Orientacinis žemėlapis
Argentina
Šis lengvai naudojamas žemėlapis jums padės atvykti į bet kurį Argentinos miestą.
Turinys
Dvi kalbos, ta pati idėja.
Nesudėtinga navigacija ir malonus skaitymas, visa interneto svetainė parašyta anglų ir ispanų kalba.

140 Argentinos miestų
Ne vien tik dideli miestai yra pilni paslapčių keliautojams. Todėl šioje interneto svetainėje supažindiname su 140 šalies vietovių.

10 turistinių maršrutų
Plati ir užgaidi šalies geografija buvo padalinta į 10 turistinių maršrutų, parinktų specialiai, kad būtų lengviau ieškoti pageidaujamo kelionės tikslo.

Atvaizdai
Skaitmeniniai atvirukai
Skaitmeniniai atvirukai
Specialiai parinkti Argentinos vaizdai, padalinti pagal turistinius maršrutus, kuriuos galima išsiųsti elektroniniu paštu.
Žiūrėti

Nuotraukos
Nuotraukos
Turime nuosavą vaizdų banką, kuriame yra daugiau nei 10000 puikios kokybės nuotraukų.
Žiūrėti

Įmonė
Spauda ir reklama
Visos reklamos ir straipsniai esantys mūsų svetainėje welcomeargentina.com

Apie mus
Visi kurie dirbame šioje interneto svetainėje.
Vadovas
Naudinga informacija
Šiame skyriuje suteikiame kai kurią informaciją, naudingą keliaujant po šią šalį. Informacija, kuri jums padės sumažinti riziką ir padidinti malonumus. Šie patarimai negarantuoja sėkmingos kelionės, bet gali padėti išvengti nepageidaujamų ar nemalonių situacijų. Pinigai, religija, išeiginės dienos, simboliai, vyriausybė, klimatas, geografija, turistinė informacija, kelių žemėlapiai, darbo valandos, kada ir kaip keliauti.
Žiūrėti

Temos
Argentinietiškas vynas

Argentinietiškas vynas

Vynininkystės sritis Argentinoje tęsiasi 2400 km Andų kalnų slėniais. Nuo Salta provincijos iki Río Negro provincijos. Šioje srityje yra visa, ką reikia žinoti apie Argentinos vynus.
Žiūrėti
Turistiniai nuotykiai

Turistiniai nuotykiai

Argentina siūlo labai ypatingą vietą tiems, kurie trokšta gauti gerą adrenalino dozę. Kviečiame dalyvauti turistiniuose nuotykiuose ir rizikos sportuose, ir visa tai fantastiškoje natūralioje aplinkoje.
Žiūrėti
Golfas

Golfas

Visos Argentinos golfo aikštės ir maršrutai. Dauguma jų yra išsidėstę upių ar kitose prašmatniose vandens veidrodžių pakrantėse, kiti puikuojasi vešlia augmenija, miškais ir nepriekaištingai prižiūrima pieva.
Žiūrėti

Tango

Tango

Tai jausmas, šokamas šimtuose sostinės kvartalų. Jo istorija, vyrai ir moterys, visa šio muzikinio žanro esencija kalba apie mūsų šalį.
Žiūrėti
Žvejyba

Žvejyba

Naudinga informacija, būdai, taisyklės, naujienos, žvejybos sezonas ir geriausios vietos šio sporto praktikavimui. Visos šios nuostabios veiklos paslaptys ir veikėjai.
Žiūrėti
Jezuitų sodybos

Jezuitų sodybos

Kordobiečių sodybų sienos saugo šimtametę kolonijinę Argentinos istoriją. Kviečiame susipažinti su šiais architektūriniais statiniais, pastatytais tarp 1616 m ir 1725 m.
Žiūrėti

Paleontologija

Paleontologija

Viena iš pasaulio turtingiausių iškasenomis vietų. Pietų Argentinos muziejuose ir archeologinių kasinėjimų vietose galite susipažinti su vienomis iš didžiausių planetos priešistorinių rūšių.
Žiūrėti
Muziejai

Muziejai

Vienas iš geriausių būdų intymiau pažinti Argentinos visuomenės gyvenimą, papročius, natūralią aplinką, istorinį ir kultūrinį palikimą, tai yra tiesiog apsilankyti mūsų šalies muziejuose.
Žiūrėti
Karnavalai

Karnavalai

Sausio ir vasario mėnesiais Gualeguaychú miestas pasipuošia vienam iš labiausiai krašto laukiamų įvykių: šalies karnavalui. Čia rasite visus vaizdus, persirengėlių būrius, jų istoriją, šio spalvingo spektaklio smulkmenas.
Žiūrėti

Welcome Argentina - Touristic Information about Argentina
© 2003-2017 Total or partial reproduction forbidden. Derechos de Autor 675246 Ley 11723

Who we are | Contact us | Press and Publicity | Terms and Conditions
Interpatagonia S.A.
Argentinian North Littoral Corridor Cuyo Argentinian Mountain Range Buenos Aires Corridor Argentinian Atlantic Coast Great Valley of Patagonia The Lakes of Patagonia Patagonian Coast Southern Patagonia
Share on Twitter Follow Welcome Argentina on Twitter
Share on Facebook Welcome Argentina on facebook: Like
Subscribe to our YouTube channel Welcome Argentina Videos on YouTube
Follow us in Google+